sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 170 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Türkiye'nin en büyük online pet shop platformu kurumama.com'da evcil dostlarınız için gerekli olan tüm ürünlere ulaşmanız mümkün. Binlerce ürünün yer aldığı websitemiz de aynı zamanda " Köpek Aksesuarları " kategorisi aldında köpeğiniz ve sizin günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere ulaşabilir ve 7/24 sipariş verebilirsiniz.


Köpek Aksesuar Kategorileri:  Otomobil Aksesuarları, Bahçe Aksesuarları


Aksesuar Markaları: Trixie, Julius K9Köpek Aksesuarları

Köpekler bizim en sadık dostlarımızdır. Onlar insanlığın başından beridir bizim en yakın evcil dostlarımız olmuşlardır. Sevgi alıp-verme ile araları iyi olduğundan ve doğal olarak kendilerine baktıklarından evimizde sürekli misafir olmaları da sorun olmaz. Onları evde beslemek için mamalara ihtiyaç duyarız. Kuru mamalar, konserve mamalar… Fakat sevimli dostlarımızın ihtiyaçları bunlarla sınırlı değildir. Onların kusursuz bakımı içinde birçok kedi aksesuarına ihtiyacımız vardır. Bu aksesuarları kullanarak onlara ancak rahat bir yaşam sunabiliriz. Günümüzde kedi besleyen birçok bakıcı, kedilerine mamanın dışında daha birçok petshop ürünü satın almakta ve onların ev hayatlarına tamamen adapte olmalarını sağlamaktadır.


Mesela kediler kendilerine ait alanlarda uyumaktan hoşlanır. Bu sebeple kendilerine ev içinde bir nokta seçerler ve orada şekerleme yaparlar. Fakat iyi bir kedi yatağı ile ona çok daha uygun bir şekerleme imkanı sunabilirsiniz. Çeşit çeşit pelüş, minderli, yuvalı, rahat kedi yatakları arasından en beğendiğinizi ve renkleri evinize en uygun olanı seçerek, hem harika bir ev aksesuarı edinirsiniz hemde kedinize mükemmel bir uyuma imkanı sağlarsınız.


Köpek Aksesuarı Çeşitleri

Köpekler için günlük hayatlarını kolaylaştırcak birçok ürün üretilmiştir. Bu ürünlere kurumama.com üzerinden 7/24 ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Aksesuar çeşitleri arasında " Otomobil Aksesuarları, Bahçe Aksesuarları " yer almaktadır. Bu kategoriler altında yüzlerce ürüne ulaşabilir ve köpekleriniz için günlük hayatı kolaylaştıracak veya güvenliği arttıracak ürünler sipariş verebilirsiniz.


Köpek Aksesuarları Ne İşe Yarar

Bildiğiniz köpekler hareketli varklıklardır. Köpek sahibi olan insanların gerekli önlemleri almaması durumunda olumsuz sonuçlar doğabilir. Bu nedenle köpeklerin günlük hayatını kolaylaştıracak, seyahatlerde köpek sahiplerini daha güvende hissettirecek akseusarlar gereklidir. Örneğin araçla yolculuk ederken koruma demirleri, cam parmaklıklar oldukça önemlidir. Köpeğinizin herhangi bir hareketinde camdan düşme veya camdan içeri giren bir madde nedeniyle zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.