Sıralama seçin
1 2 3 4
Görünüm:
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Köpek Aksesuarları

Köpekler bizim en sadık dostlarımızdır. Onlar insanlığın başından beridir bizim en yakın evcil dostlarımız olmuşlardır. Sevgi alıp-verme ile araları iyi olduğundan ve doğal olarak kendilerine baktıklarından evimizde sürekli misafir olmaları da sorun olmaz. Onları evde beslemek için mamalara ihtiyaç duyarız. Kuru mamalar, konserve mamalar… Fakat sevimli dostlarımızın ihtiyaçları bunlarla sınırlı değildir. Onların kusursuz bakımı içinde birçok kedi aksesuarına ihtiyacımız vardır. Bu aksesuarları kullanarak onlara ancak rahat bir yaşam sunabiliriz. Günümüzde kedi besleyen birçok bakıcı, kedilerine mamanın dışında daha birçok petshop ürünü satın almakta ve onların ev hayatlarına tamamen adapte olmalarını sağlamaktadır.

Mesela kediler kendilerine ait alanlarda uyumaktan hoşlanır. Bu sebeple kendilerine ev içinde bir nokta seçerler ve orada şekerleme yaparlar. Fakat iyi bir kedi yatağı ile ona çok daha uygun bir şekerleme imkanı sunabilirsiniz. Çeşit çeşit pelüş, minderli, yuvalı, rahat kedi yatakları arasından en beğendiğinizi ve renkleri evinize en uygun olanı seçerek, hem harika bir ev aksesuarı edinirsiniz hemde kedinize mükemmel bir uyuma imkanı sağlarsınız.

Mesela kedilerin pençeleri vardır ve tırnakları uzayabilir. O sivri tırnaklar ile koltuklarınızı delebilir, halılarınızı çekiştirebilirler. Bir Kedi tırnak makası alarak onun tırnaklarını kesebilir ve hem rahatlamasını hemde koltuklarınızın yırtılmasını engelleyebilirsiniz. Hatta ona güzel bir tırmalamalık alarak, orada pençelerini esnetme imkanı sağlarken, oyun oynayarak keyifli vakitler geçirmesini de sağlayabilirsiniz.

Ve daha birçok aksesuar ile kedinizin yaşamını kolaylaştırabilir ve evde sizinle beraber yaşamaya daha kolay uyumlanabilir. Özellikle kurumama.com’da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.