En taze Yaşlı Kedi Konserve Mamaları, Türkiyenin; Mama Alışveriş Sitesi Kurumama.com' da! Yaşlı kedilerin beslenmesi normal kedilerin beslenmesinden çok daha farklıdır. Bu dönemlerde yağ, enerji veren besinler yerine, daha çok eklem ve kas sistemlerini güçlendiren mamalara ihtiyaç vardır. Sizde yaşlı kedinizin daha güçlü ve sağlıklı eklem, kas, kıkırdak sistemine sahip olması için uzman biyologlar tarafından hazırlanan Yaşlı Kedi Konserve Mamalarını  Satın Alabilirsiniz.

Konserve Mama Filtreleri: Royal Canin, Tomi

Sıralama seçin

100 Gr
3,75 TL 5,63 TL
-
+

100 Gr
3,75 TL 5,63 TL
-
+

85 Gr
6,72 TL 10,08 TL
-
+

85 Gr
6,39 TL 9,58 TL
-
+

100 Gr
6,21 TL 9,31 TL
-
+

85 Gr
6,72 TL 10,08 TL
-
+

Yaşlı Konserve Kedi Maması

Sitemizde yer alan, yeni üretilmiş güncel Yaşlı Kedi Konserve Mamaları 10 yaşını doldurmuş kediler için formüle edilmiş mamalardır. Yaşlı kedilerin iştahsızlığına leziz tadıyla ve sulu olmasıyla iyi gelen Yaşlı Kedi Konservesi, sağlıklı ve bol besin değerleriyle çok tercih edilmektedir. Kurumama.com' da harika fiyatlarla birbirinden sağlıklı ve taze Yaşı Kedi Konservelerini, ücretsiz kargo imkanıyla bulabilirsiniz.

Konserve Kedi Mamaları: Yetişkin Konserve Kedi Maması, Yavru Konserve Kedi Maması

Neden Yaşlı Konserve Kedi Maması?

Yaşlı kedilerde görülen en sık hastalıklar; eklem ve kas sorunlarıdır. Yaşlı Konserve Kedi Maması ürünlerinde bulunan çinko, demir, kalsiyum gibi minareller ve vitaminler eklem ve kas sorunlarını en aza indirmektedir. Sizde Yaşlı Kediniz için en taze konserveleri kurumama.com adresinden hemen satın alarak kedinizin sağlığını düşünebilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.