Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Papağan kafesi kategorimizde her boyuta ve her cinse uygun papağan kafesi satışı yapmaktayız . Papağan kafesi satın alırken "Boyutuna" dikkat etmeniz durumunda hiç bir sorun yaşanmaz , her hangi bir durumda " Canlı Destek Bölümüne " bağlanarak her hangi bir sorunda müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz .

Papağan kafesleri

Papağan kafesleri, evcil papağanları evinde muhafaza etmek isteyen insanların en elzem ihtiyacıdır. Çünkü papağanlar, evlerimizin içinde serbest dolaşımlı olarak sürekli yaşayamaz. Çünkü hem kendilerine ait bir yuvaları olmalı, hem de kaçmaya yeltenme durumu ortadan kaldırılmalıdır.

Papağan kafesleri için birçok marka kullanışlı ürünler tasarlamaktadır.  Aynı kafesin içinde birden fazla papağan yaşayabilecek gibi tasarlanan bu kafesler, bir papağanın ihtiyaç duyabileceği birçok aksesuarı da içinde barındırabilir. Mesela, ağaç tünekleri! Birden fazla olmalı ve papağanın kafes içinde gezmesine imkan tanımalıdır. Yemlik ve suluklarda mutlaka sağlam bir şekilde kafes içine konumlanmalıdır. Bunların yanında ekstra sallanan tünekler, otomatik suluklar yerleştirmek için de alanlarınız olmalı. O sebeple papağan kafesi seçerken, özellikle kafesin büyüklüğüne ve kullanışlı alanlarının olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Papağan Kafeslerinin bazı türleri mevcuttur. Şimdi Kısaca bunlara göz atalım.

Standart Papağan Kafesleri:

Papağanlar muhabbet kuşları gibi değildir. Ortalamada daha ağır ve daha büyüklerdir ve kanatlarının esneme payı oldukça büyüktür. Standart Papağan Kafesleri, kuşun büyüklüğüne göre planlanır ve kafes içi gezme alanı ve fazladan aksesuar alanları bulunur. Genelde metal, pirinç, saç profilden imal edilir.

Tekerlekli Papağan Kafesleri:

Standart Papağan Kafeslerinin tekerlekli ve daha uzun versiyonudur. Kafesin yerini değiştirip, özellikle yaz aylarında bahçeye sürmek isteyen insanların tercih ettiği bir kafes türüdür. Kuşların mental kalitesi için oldukça yararlıdır.

Eğitim Kafesleri:

Papağanları eğitmek için ister tek başına ister Eğitim Kafesleri olarak satılabilir. Bir tünek, merdiven, iki yemlikten oluşur genelde ve papağan eğitmek isteyenler tüneklerin üzerinde papağanı şartlı refleks ile eğitir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.