sadsad x
asdasd

Sizlerde kedilerinize verdiğiniz önemi , kedi sağlık ve bakım ürünleri kategorisinden seçeceğiniz eldivenler, taraklar, kedi kulak temizleme mendilleri ve kedi vitamin ve temizlik ürünleri satın alarak gösterebilirsiniz. Kedi sağlık ve bakım ürünleri hakkında aklınıza takılan soruları Online Canlı Destek Hattımıza sorarak dakilar içinde yanıt alabilirsiniz.

Marka Filtreleri : Andis, Beaphar, Catidea, Gimcat, Goodness Cat, Heylove, Nobby, Quik, Record, Trixie

FİLTRELE
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3


Kedi Bakım ve Sağlık Ürünleri; kedinizin sağlığı için günlük rutin olarak uygulamanız gereken bakım sırasında size yardımcı olacak malzemelerdir.

Dostlarınızla beraber geçireceğiniz sağlıklı ve mutlu günler için kurumama.com dan alacağınız; eldivenler, taraklar, kulak temizleme mendilleri, vitaminler ile mükemmel bakıma ulaşacaksınız.


Kedi Tırmalama Eldivenleri

Sitemizin kedi bakım ürünleri kategorisinde bulunan kedi tırmalama eldivenleri satın alarak kedinizle hoş vakitler geçirebilir, aynı zamanda kedinize daha sağlıklı tırnaklar verebilirsiniz.


Kedi Tarağı

Kedinizin tüylerinin iki kat sağlıklı, canlı ve parlak görünüme kavuşması için kedilere özel taraklar satın almak için doğru yerdesiniz. Düzenli kedi tarağı kullanarak kedinizin zayıf ölü tüylerini yutması yerine güçlendirerek sağlık sorunlarınıda engellersiniz.


Kulak Temizleme Mendilleri

Kulak temizleme mendilleri, kedilerinizin kulak sağlığı ve bakımı için olmazsa olmaz denilebilen kedi bakım ürünüdür. En kaliteli kedi temizleme mendillerini kurumama.com adresinden alarak kedinizin kulaklarını tahriş etmeden düzenli olarak temizleyebilir, kulak mantarları ve benzeri hastalıkları engellersiniz. 


Kedi Vitamini

Kedilerin gelişimi ve daha sağlıklı bir vücut yapısına kavuşması için kedi vitamini kullanımı uzmanlar tarafından her zaman önerilmektedir. Sizde kedinizin daha sağlıklı bağışıklık sistemine sahip olmasını istiyorsanız sitemizden en sağlıklı kedi vitaminlerini bulabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.