Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz markanın muhabbet kuşu yemine ulaşabilir ve istediğinizde kurumama.com üzerinden satın alabilirsiniz . Her hangi olası bir durumda doğrudan müşteri temsilcilerimizden destek alarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz . 

Marka Filtreleri : Gold Wings , Jungle , Quik , Trixie 

Yaş Filtreleri : Yavru , Yetişkin ,Yaşlı

Muhabbet Kuşu Yemleri

Muhabbet kuşları evcil, kafes kuşu beslemeyi seven kitleler tarafından en çok tercih edilen kuş cinsidir. Onların harika renkleri, güzel sesleri, sevimli bir yapıları vardır ve temizliklerini yapmak diğer büyük kuşlara göre daha kolaydır. İşte bu yüzden şu an dünyada milyonlarca evde muhabbet kuşu beslenir. Ve bu yüzden en çok aksesuar, muhabbet kuşları için üretilir. Yem konusunda da en geniş yelpazeye sahiptirler.

Fakat muhabbet kuşu yeminin çokça çeşidi  bulunmasına rağmen, öyle kolay kolay yem seçmekte mümkün değildir. Çünkü bu narin kuşlar, doğru beslenmediği takdirde kaliteli bir yaşam süremez hatta uzun süre yaşayamaz. Bu sebeple onlara taze, kaliteli tohumlardan karılmış vitaminli mamalar verilmelidir. En kaliteli tohum karışımları genellikle Sarı darı, beyaz darı, kuş yemi (aspur), nijer, keten, yulaf (mevsimsel). Fakat yem paketinizin içerik kısmında bunların yazması yetmez. Bu tohumlar, birinci sınıf ve taze olmalıdır. Bu kriterlerde mama almak için öncelikle son kullanma tarihine bakmalı ve mutlaka kaliteli markalar tercih edilmelidir.

Muhabbet Kuşu Beslenme Tavsiyesi;

* Yem kabının daima dolu olmasına dikkat edilmelidir.

* Yemin yanında daima taze içme suyu bulundurulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.