sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 130 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Tamamen sert plastik ve dayanıklı kedi tuvaletlerini siz değerli müşterilerimizin tercihlerine göre analiz edip , kedi tuvaleti kategorimizde listeledik . Kedi tuvaleti satın alırken boyutlarına dikkat ederek işlemlerinizi gerçekleştirirseniz hiç bir sorun yaşanmaz ve doğrudan dilediğiniz kedi tuvaletini dakikakalar içerisinde satın alabilirsiniz . 


Kedi Tuvaleti Çeşitleri :  Açık Kedi Tuvaletleri , Kapalı Kedi Tuvaletleri

Elekli En İyi Kedi Tuvaleti Modelleri KuruMama.Com'da

Kediler, son derece temiz varlıklar olup, sürekli olarak tüylerini yalarlar ve tuvalet ihtiyaçlarında ise hassas davranırlar. Evcil kedilere verilecek eğitim sayesinde tuvalet kullanma alışkanlıklarını pekiştirebilirler. Kedi tuvaleti, özel olarak hazırlanan ve evcil kedilerin kolaylıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanan malzemelerdir.

Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ve değişik marka adları altında satılan kedi tuvaleti, kedinize eğitim vermek için kullanabileceğiniz gibi eğitim sonrasında ihtiyacını kolaylıkla gidermesi için de harika bir şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Trixie kedi tuvaleti, Georplast kedi tuvaleti ve Stefanplast kedi tuvaleti gibi çok sağlam ve dayanıklı malzemelerden birini satın alarak kedinizin ihtiyacına en iyi çözümleri sunabilirsiniz.

Kedi Tuvaleti Çeşitleri ;

1. Açık Kedi Tuvaletleri 

Evcil dostunuza evinizin ortamına göre tuvalet seçimi yapabilirsiniz . Her iki tuvalet modelide çok kullanışlıdır ,  sadece geniş ve ferah bir ortamı var ise açık kedi tuvaleti almanızda bir sakınca yoktur  . Açık kedi tuvalet modellerini detaylı şekilde incelemeniz için ( Tıklayın ve açık kedi tuvaletlerine uygun kedi kumu ürünlerimizi görüntülemek için tıklayın .

2. Kapalı Kedi Tuvaletleri

Kapalı kedi tuvalet ürünleri açık kedi tuvaletlerinin boyut olarak aynısı sadece üstü tamamen kapalı evcil dostunuzun , içerisine girecek bir kapısı bulunmaktadır . Hiç bir şekilde bulunduğu ortamda koku hissi olmaz ve sorunsuz şekilde evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz bir kedi tuvalet örneğidir. Kapalı kedi tuvaletlerine uygun kedi kumlarımızı görmek için tıklayın . 


Kedi Tuvaleti ile Alakalı Diğer Ürünlerimiz Kedi Kumu , Kedi Kapıları , Kedi Kumu Küreği

Kedi Tuvaleti Fiyatları

Kurumama.com web sitemizden satışını gerçekleştirdiğimiz kedi tuvaleti çeşitleri, kalite ve kullanılan malzemelere göre farklı fiyatlar doğrultusunda satışa sunulmaktadır. İhtiyacınızı en kolay şekilde giderebileceğiniz sitemiz, hızlı kargo özelliği sayesinde sipariş ettiğiniz ürünleri en kısa sürede adresinize teslim etmektedir. Renk, model ve özellik bakımından her keseye uygun kedi tuvaleti modelleri bulabileceğiniz kategorimizde, sipariş vermek de çok kolay. Evinizin bir köşesinde veya bahçenizde kediniz için ayırdığınız bölümün temiz ve hijyenik olması için kullanabileceğiniz kedi tuvaleti, hem sizin sağlığınız hem de kedinizin sağlığı açısından son derece kullanışlı özelliklere sahiptir. İstediğiniz renk ve modelden bir ürün seçerek sepete ekleyerek siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.