Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Görünüm:
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

konserve kedi maması

Konserve kedi maması kediniz için alternatif bir beslenme metodudur. Konserve kedi maması ve kuru kedi maması arasında besin değerleri açısından pek bir fark yoktur.

Sonuçta ikisi de aynı hammaddelerden üretilir ve konservede muhafaza olanlarda kuru mama kadar güvenilir kedi mamasıdır. Sağlıklı kedi mamasını muhafaza etmek için iki ayrı metottur kuru ve yaş mama.

Kedinizin yemek konusunda ki hassasiyeti de tıpkı size benzer. Çoğu zaman tek düze beslenmekten sıkılırlar ve lezzetli menüsüne rağmen mutlaka başka arayışlara girerler. Bu sebeple sürekli konserve kedi maması ile beslenen bir pet kuru kedi maması arayışına veya kuru mama ile beslenen bir kedi konserve-yaş kedi maması arayışına girebilir. Bunda herhangi bir sorun yoktur. Sitemizden alacağınız her çeşit mama, güvenilir kedi mamasıdır ve piyasa emsallerinin üstünde, uzmanlar tarafından formüle edilmiş ve onaylanmış kaliteli kedi mamasıdır.

Konserve kedi mamaları kuru mama ile aynı formülasyona sahip vitaminli kedi mamalarıdır. Sadece üretim teknikleri yaş paketlemeye göre yapılır. Tazeliğini uzun süre koruması için ise elbette konserve kedi maması halinde satışa sunulur.

Kedinizin kemik sağlığı, diş sağlığı, büyümesi için gereken vitamin ve minareller konserve kedi mamasında bolca bulunur. Ayrıca tahılsız konserve kedi maması, kuzu etli konserve kedi maması, çiftlik tavuklu kedi maması, balıklı kedi maması gibi bolca çeşitleri vardır. Yavru kediler içinse bol protein ve kalsiyumlu, kedinizin sağlıkla büyümesi için gereken bütün vitaminleri içere yavru konserve kedi maması çeşitlerimiz sitemizde mevcuttur.

Sizde kedinizin gelişimi, sağlığı ve damak tadı için sitemizde bulunan kaliteli kedi mamalarını deneyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.