sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Pro Plan kedi maması, yüksek besin değerleri ve sağladığı kalori dengesi ile kedilerin ihtiyacı olan besini almasını bu sayede formda kalmasını sağlamaktadır. Ucuz Pro Plan Kedi Maması kedilerin günlük ideal kalori değerlerini aldırırken en doğru vitamin ve mineralleri kullanmaktadır. Kedilerin doğru beslenmesi Pro Plan kedi maması ile sağlanabilir.

Pro Plan Yetişkin Kedi Maması  - Pro Plan Yavru Kedi Maması - Pro Plan Yaşlı Kedi Maması - Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması

royal canin

Pro Plan Kedi Maması

Purina Pro Plan kedi maması Nestle’nin marka ve gıda tecrübesi ile üretilmiş birinci sınıf optimum besleyici kedi mamasıdır. Purina tecrübesinin dayandığı 80 yıllık tecrübe ve uzman veteriner hekimlerin, hayvan bilimcilerin yavru-yetişkin-yaşlı kedilerde gözlemlediği biyolojik ve mental değerlerin besin oranlarına indekslenmesi ile elde edilen bu mamalar ayrıca ırkların besin alışkanlıkları ile de kategorilere ayrılmıştır. Bunca deneyim ile oluşturulan mamalar ise kedilere yaş çağına veya yaşam şartlarına göre büyük bir metabolik destek verir. İşte bu sayede yaşam standartları yükselir ve kedinizin hayatınıza katılış biçimleri olumlu yönde farklılıklar gösterir.

Kediler de kemik gelişimi, kas gelişimi, sindirim sağlığı, böbrek fonksiyonları açısından organik bütün canlılar gibi ortak elementlere ihtiyaç duyar. Bunlar bizim bildiğimiz multivitaminler ve mineraller, aminoasitlerdir. Sadece etten alınmaları mümkün değildir. Bunun yanında hububatlar, tahıllar, bitkisel özel ekstreler ile köpeklerin ihtiyaç duyduğu bütüncül besin dairesi elde edilir. Fakat etobur canlılar olan kediler bu bitkisel desteklerin kokusuna veya tadına tepki verebilirler. Neyse ki Pro Plan’ın özel aroması var. Bu aroma kedilere oldukça çekici gelmekte ve iştahsız olanların bile iştahını açmaktadır.

Sizde Pro Plan köpek mamasından kedinizin ırkına, yaşına, yaşam koşullarına uygun olan mamayı seçerek, dostunuzun yaşam koşullarını iyileştirebilir ve onunla daha güzel vakit geçirebilirsiniz.

Pro Plan Kedi Mamalarına Genel Bakış
 • Tam dengeli ve besleyici optimum kuru mamadır.
 • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
 • OptiHealth besin formülü: uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
 • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
 • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
 • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
 • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
 • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.

Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.

Pro Plan Yetişkin Kedi Maması

Pro Plan uzmanları yetişkin kediler için Pro Plan araştırma merkezinde beslenme uzmanları, veteriner hekimlerle beraber geliştirdiği Pro Plan Yetişkin Kedi Maması; 1 yaştan 7 yaşına kadar olan kedilerin tam ve dengeli beslenmesi için optimum bir mama olarak formüle edilmiştir. Yetişkin kedilerin gereksinim duyduğu bütün besin zincirlerini tamamen kendinde toplayan bu optimum mama, uzun, sağlıklı, aktif bir hayat yaşamak için yetişkin bir kedinin ihtiyaç duyduğu tüm besin ve enerjiyi sağlar.

Pro Plan kedi mamalarında birçok tarif özel formül bulunmaktadır. Bunlar genel besin zincirinin yanısıra tamamen özel bir noktaya odaklanan özel besin kombinasyonları ile oluşturulmuş formüllerdir. Örneğin OptiRenal formülü  vitamin C, E, B-Carotine, arginin ve Omega-3 yağ asidi EPA içeren formülü ile böbrek fonksiyonlarını geliştirir ve yaşam boyu sağlıklı böbrek fonksiyonlarını destekler. Bu güçlendirilmiş formüllerin yanında zaten vitamin, mineral ve eser elementler yönünden zengin bir mama olan Pro Plan kedi maması kemik ve diş sağlığı, sindirim sağlığı, kürk ve cilt sağlığı içinde farklı besin kombinasyonları ile kuvvetlendirilmiştir. Böylece tamamen besleyici bir mama meydana gelmiştir. Bu zengin besin kombinasyonları taze etlerden elde edilen doğal et proteinleri, tahıllar ve bitkisel bazı karışımlar ile elde edilir. İçeriğinde kimyasal bir karışım yoktur. Yüksek protein içeriği ve aktif antioxidents maddeleri vücutta hastalıklarla savaşan antikorları artırır ve bağışıklık sistemini tamamen destekler.

Ayrıca Pro Plan yetişkin kedi mamaları yüksek oranda doğal prebiyotikler içerir. Bu prebiyotikler sindirim sistemlerini düzenleyicidir. Sindirim sistemi kediler için hayati önem arz eder. Bağırsaklarda ki flora neredeyse bütün beden sağlığını düzene sokan bir maddedir ve Pro Plan mamalar bağırsak florasını artıracak formüle sahiptir. Aynı zamanda bağırsak düzenleyiciler kedilerin dışkılarının kalitesini de artırır. Dışkı kokusunda ve kıvamında büyük oranda düzelmeler gözlemlenir.

Pro Plan Yetişkin Kedi Mamalarının Özellikleri

Diş Bakımı: Mamaların çene ve diş yapısına uygunluğu ve mama tanelerinin üzerinde bulunan etken madde sayesinde plak ve tartar oluşumu en aza indirgenir.

Sağlıklı Bir Cilt, Mükemmel Tüyler: Sağlıklı ciltler ve tüyler büyük oranda dengeli beslenme ile alakalıdır. Özellikle A vitamini, linoleik asit, çinko, biotin ve balık yağında bulunan yağ asitleri Pro Plan Kedi Mamalarının parlak kürkler ve ciltler sağlama da ki sırrıdır.

Sindirim Sistemi: Doğal Prebiyotikler ve kaliteli tahıllar ile sindirim sistemini destekler ve dışkı kokusunu ve formunu düzenler.

Üreme Organlarını Koruyucu: OptiRenal ile güçlendirilmiş korumaya sahiptir bu kuru mama. Temel mineraller ve dengeli PH-kontrolü ile idrar fonksiyonlarını düzenler, böbrek taşı riskini azaltır.

Pro Plan yetişkin kedi maması bütün bu besleyici formüllerinin yanında mükemmel lezzetli bir mamadır. Kediler onun kokusuna ve müthiş et aromalarından oluşturulmuş lezzetine hayran kalır. Birçok kedi sahibi Pro Plan mamalarına hayran olan kedilerinin nasıl zevkle öğünlerini bitirdiğinden bahseder. Nestle’nin gıda güvencesi ile Pro Plan mamaları sağlıklı ve optimum besleyici mükemmel mamalardır.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
L-carnitine ile yağları kas kütlesine çevirir.
Devrimsel OptiHealth formül.
Pro Plan Mamalarına Genel Bakış
 • Tam dengeli ve besleyici optimum kuru mamadır.
 • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
 • OptiHealth besin formülü: Uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
 • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
 • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
 • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
 • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
 • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.
 • Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.
Pro Plan Yetişkin Kedi Maması

Pro Plan uzmanlarının yaşlı kediler için Pro Plan araştırma merkezinde beslenme uzmanları, veteriner hekimlerle beraber geliştirdiği Pro Plan Yetişkin Kedi Maması; 7 yaşın üzerinde olan kedilerin tam ve dengeli beslenmesi için optimum bir mama olarak formüle edilmiştir. Yaşlı kedilerin gereksinim duyduğu bütün besin zincirlerini tamamen kendinde toplayan bu optimum mama, uzun, sağlıklı, aktif bir hayat yaşamak için yedi yaşın üzerinde ki kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besin ve enerjiyi sağlar.

Pro Plan kedi mamalarının tarifinde birçok özel formül bulunmaktadır. Bunlar genel besin zincirinin yanısıra tamamen özel bir noktaya odaklanan özel besin kombinasyonları ile oluşturulmuş formüllerdir. Örneğin yaşlı kediler için Vital +7 formülü ile yaşlı kedilere özgü bazı besin kombinasyonları ile destek verir. Özel formülü ile yaşlılarda yavaşlamaya başlayan böbrek fonksiyonlarını geliştirir ve yaşlanma süreci devamınca sağlıklı böbrek fonksiyonlarını destekler. Bu güçlendirilmiş formüllerin yanında zaten vitamin, mineral ve eser elementler yönünden zengin bir mama olan Pro Plan yaşlı kedi maması kemik ve diş sağlığı, sindirim sağlığı, kürk ve cilt sağlığı içinde farklı besin kombinasyonları ile kuvvetlendirilmiştir. Böylece tamamen besleyici bir mama meydana gelmiştir. Bu zengin besin kombinasyonları taze etlerden elde edilen doğal et proteinleri, tahıllar ve bitkisel bazı karışımlar ile elde edilir. İçeriğinde kimyasal bir karışım yoktur. Yüksek protein içeriği ve aktif antioxidents maddeleri vücutta hastalıklarla savaşan antikorları artırır ve bağışıklık sistemini tamamen destekler.

Longevis katkısı ile yaşlanma belirtilerini azaltır ve yavaşlatır. İmmün sistemini güçlendirerek sağlıklı hücre fonksiyonu teşvik eder ve hücre yaşlanmasını azaltır.

Zengin Protein içeren formülü (% 37) ve düşük yağ oranları ile yaşlı kediler de yağsız vücut kütlesini korur ve kas kayıplarının önler.

Böbrekleri Korur diğer mamalara göre % 15 daha düşük fosfat içerir. Bu sayede böbrek fonksiyonlarını korur.

Kolay Çiğnenebilir ve sindirilebilir mama taneleri ile yaşlı kedilere her açıdan uygundur.

Pro Plan kedi mamaları yüksek oranda doğal prebiyotikler içerir. Bu prebiyotikler sindirim sistemlerini düzenleyicidir. Sindirim sistemi kediler için özellikle yaşlı hayati önem arz eder. Bağırsaklarda ki flora neredeyse bütün beden sağlığını düzene sokan bir maddedir ve Pro Plan mamalar bağırsak florasını artıracak formüle sahiptir. Aynı zamanda bağırsak düzenleyiciler kedilerin dışkılarının kalitesini de artırır. Dışkı kokusunda ve kıvamında büyük oranda düzelmeler gözlemlenir.

Pro Plan Yaşlı Kedi Mamalarının Genel Olarak Faydalarını İnceleyelim:

Diş Bakımı: Mamaların çene ve diş yapısına uygunluğu ve mama tanelerinin üzerinde bulunan etken madde sayesinde plak ve tartar oluşumu en aza indirgenir.

Sağlıklı Bir Cilt, Mükemmel Tüyler: Sağlıklı ciltler ve tüyler büyük oranda dengeli beslenme ile alakalıdır. Özellikle A vitamini, linoleik asit, çinko, biotin ve balık yağında bulunan yağ asitleri Pro Plan Kedi Mamalarının parlak kürkler ve ciltler sağlama da ki sırrıdır.

Sindirim Sistemi: Doğal Prebiyotikler ve kaliteli tahıllar ile sindirim sistemini destekler ve dışkı kokusunu ve formunu düzenler.

Üreme Organlarını Koruyucu: OptiRenal ile güçlendirilmiş korumaya sahiptir bu kuru mama. Temel mineraller ve dengeli PH-kontrolü ile idrar fonksiyonlarını düzenler, böbrek taşı riskini azaltır.

Hücre Yenileyici: Formülü ile yaşlılarda görülen hücre yıkımını azaltır ve daha uzun ve sağlıklı bir ömür için fırsat oluşturur.

Pro Plan yaşlı kedi maması bütün bu besleyici formüllerinin yanında mükemmel lezzetli bir mamadır. Kediler onun kokusuna ve müthiş et aromalarından oluşturulmuş lezzetine hayran kalır. Birçok kedi sahibi Pro Plan mamalarına hayran olan kedilerinin nasıl zevkle öğünlerini bitirdiğinden bahseder. Nestle’nin gıda güvencesi ile Pro Plan mamaları sağlıklı ve optimum besleyici mükemmel mamalardır.

 

Pro Plan Kısır Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kediler çok kısa sürede bazı metabolik değişiklikler gösterir. En belirgin değişim metabolizma da ki yavaşlamadır. Bu yavaşlama artık kısırlaştırılmış kedi ile beraber olacak yeni bağışıklık formudur. Bu yüzden kısır kediler de diğerlerine oranla enerji azlığı ve obezite görülebilmektedir. Purina Pro Plan Kısırlaştırılmış Kediler İçin Optirenal formüllü özel kuru mama kısırlaştırılmış kediler için Purina uzmanlarının formüle ettiği mükemmel bir mamadır. Mamanın en önemli özelliği kısır kedilerde doygunluk sağlayan öğünleri % 12 azaltılmış yağ ile karşılamaktır. Yani her öğünde daha az yağ oranı sağlayarak kısır kedilerin fit görünümünü korumaya yardımcı olur ve obezitenin neden olduğu kalp ve damar hastalıkları riskini azaltır.

Bu kuru mama da ayrıca düşük glukoz seviyesi vardır. Yüksek protein içeriği (% 14) ve içerdiği lifler ile yağlanmanın önüne geçilmesi sağlanır. İçerdiği temel mineraller sayesinde Ph oranını düzenleyerek böbrek taşlarının önüne geçebilir, bikarbonat atılımını en aza indirir ve kısırlaştırılmış kedilerde sağlıklı idrar fonksiyonu korumaya yardımcı olur.

Benzersiz mamalara şekil ve doku % 40 kadar hem azaltarak, kavga plak ve tartar olur

Cilt ve ceket, sindirim, idrar ve bağışıklık sistemlerini: Sizin kedi sağlığını ve refahını korumak için birlikte çalışmak dört doğal koruyucu sistemler vardır. Kedinin diyetler besin ekleme bilimsel bu dört sistem kedinizin sağlığını optimize etmek için, birlikte sorunsuz çalışmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. "Doğal Kedi Koruma" ile Care sonra Pro Plan dört kedi koruyucu sistemini güçlendirir:

 • Cilt ve Coat: A vitamini, linoleik asit ve çinko, cildin dokusunu ve elastikiyetini artırmak için. Balık yağı esansiyel yağ asitleri, kalın, parlak kürk sağlamak.
 • Sistem Sindirim: çöp kutusuna kolay sindirim ve fark koku azaltılması için yüksek kaliteli tahıl, doğal prebiyotik ve pirinç,
 • Üriner Sağlık: OptiRenal ile güçlendirilmiş koruma: temel mineraller ve idrar PH-kontrolü ile geliştirilmiş idrar fonksiyon, böbrek taşı riskini azaltmak için
 • Bağışıklık Sistemi: antikorları ve yararlı antioksidanlar oluşturmak için yüksek protein içeriği, hızlı hastalık direncini desteklemek için

Pro Plan kedi maması sağlıklı bir bağışıklık sistemi, sağlıklı deri ve tüy ve sağlıklı sindirim geliştirmek ve korumak için yardımcı kedi korur. Tüm Purina Pro Plan tarifleri hayatı ve aktivite düzeyi kendine özgü evresinde dayalı kedi için tam ve dengeli bir diyet sağlamak, veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.