sadsad x
asdasd

Güçlü besin değerleri, tam ve dengeli beslenmeyi amaçlayan yapıda taze kuru köpek mamasıdır. Her ırkta ve yaştaki köpek türlerine hitap eden mamaları aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizlerde doğal besin ve içeriklerle hazırlanan Pro Plan Köpek Mamasını tercih ederek dostunuzun kürk sağlığını koruyabilir, tüy dökülmelerini engelleyebilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması Kategorileri:  Proplan Yetişkin Köpek Maması - Proplan Yavru Köpek Maması - Proplan Yaşlı Köpek Maması

pro plan köpek maması

Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

proplan

Pro Plan Köpek Maması

Purina Pro Plan köpek maması Nestle’nin marka ve gıda tecrübesi ile üretilmiş birinci sınıf optimum besleyici köpek mamasıdır. Purina tecrübesinin dayandığı 80 yıllık tecrübe ve uzman veteriner hekimlerin, hayvan bilimcilerin yavru-yetişkin-yaşlı köpeklerde gözlemlediği biyolojik ve mental değerlerin besin oranlarına indekslenmesi ile elde edilen bu mamalar ayrıca ırkların besin alışkanlıkları ile de kategorilere ayrılmıştır. Bunca deneyim ile oluşturulan mamalar ise köpeklere yaş çağına veya yaşam şartlarına göre büyük bir metabolik destek verir. İşte bu sayede yaşam standartları yükselir ve köpeklerin hayatınıza katılış biçimleri olumlu yönde farklılıklar gösterir.

Köpekler de kemik gelişimi, kas gelişimi, sindirim sağlığı, böbrek fonksiyonları açısından organik bütün canlılar gibi ortak elementlere ihtiyaç duyar. Bunlar bizim bildiğimiz multivitaminler ve mineraller, aminoasitlerdir. Sadece etten alınmaları mümkün değildir. Bunun yanında hububatlar, tahıllar, bitkisel özel ekstreler ile köpeklerin ihtiyaç duyduğu bütüncül besin dairesi elde edilir. Fakat etobur canlılar olan köpekler bu bitkisel desteklerin kokusuna veya tadına tepki verebilirler. Neyse ki Pro Plan’ın özel aroması var. Bu aroma köpeklere oldukça çekici gelmekte ve iştahsız olanların bile iştahını açmaktadır.

Sizde Pro Plan köpek mamasından köpeğinizin ırkına, yaşına, yaşam koşullarına uygun olan mamayı seçerek, dostunuzun yaşam koşullarını iyileştirebilir ve onunla daha güzel vakit geçirebilirsiniz.

Pro Plan Köpek Mamasına Genel Bakış:
 • Tam dengeli ve besleyici optimum kuru mamadır.
 • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
 • OptiNutrition besin formülü: Uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
 • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
 • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
 • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
 • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
 • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.

Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.

Pro Plan Yetişkin Köpek Maması

Purina Pro Plan yetişkin köpek maması Nestle’nin marka ve gıda tecrübesi ile üretilmiş birinci sınıf optimum besleyici 1 yaşın üzerinde, yedi yaşına kadar olan köpeklere uygun mamadır. Purina tecrübesinin dayandığı 80 yıllık tecrübe ve uzman veteriner hekimlerin, hayvan bilimcilerin yetişkin köpeklerde gözlemlediği biyolojik değerlerin besin oranlarına indekslenmesi ile elde edilen bu mamalar ayrıca ırkların besin alışkanlıkları ile de kategorilere ayrılmıştır. Bunca deneyim ile oluşturulan mamalar ise köpeklere yaş çağına veya yaşam şartlarına göre büyük bir metabolik destek verir. İşte bu sayede yaşam standartları yükselir ve böylelikle yetişkin köpeklerin hayatınıza katılış biçimleri olumlu yönde farklılıklar gösterir.

Yetişkin köpekler ciddi olarak bütün besin zincirlerine optimum olarak ihtiyaç duyarlar. Bunlar içinde göz, kulak, diş, kemik, böbrekler, cilt için gerekli olan vitamin ve mineraller vardır. Fakat bu etobur canlılar aslında hayvan ırkının hassas yapı taşlarıdır. Yani sadece et ile beslenmek aslında tam olarak onlara uygun değildir. Bu sebeple Pro Plan yetişkin köpek mamaları taze et proteini içermesine rağmen birçok açıdan bitkisel antioksidanlar ile desteklenmiştir. Glukozamin kaynakları ile eklem ve kıkırdak sağlığını koruyucudur. Yaş ilerlemesi ile oluşabilecek eklem sorunlarının önüne geçer. Deri ve tüy sağlığı için bitkisel yollardan ve balık yağından elde edilen omega yağ asitleri içerir. Pro Plan yetişkin köpeklerin ihtiyacı olan besin değerlerini doğal gıdaların kombinasyonundan elde ederek mamalarının lezzetli tarifine katmıştır. Pro Plan kullanan yetişkin köpekler gözle görülür bir şekilde daha dinç ve güçlü olurlar. L-Carnitine ve taze et proteini ile kas yapılanması korunur ve daha güçlü yapılanma desteklenir.

Sizde her ırka ve yetişkin köpeklerin tür hassasiyetine uygun mamalardan seçerek dostunuzun yaşam koşullarını iyileştirebilir ve onunla daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Unutmayın Pro Plan köpek mamaları dünyanın en büyük pet mama markalarından biridir. Köpeğinizin sağlığı için uzman hekimler ve bilim insanları her gün mamaların formülünü geliştirmek için daha fazla uğraş vermektedir.

Pro Plan Yetişkin Köpek Mamasına Genel Bakış
  • Tam dengeli ve besleyici optimum kuru mamadır.
  • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
  • OptiNutrition besin formülü: Uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
  • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
  • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
  • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
  • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
  • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.

  Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
L-carnitine ile yağları kas kütlesine çevirir.
Devrimsel OptiNutrition formül.
Pro Plan Kısır Köpekler İçin Mama

Pro Plan uzmanları biyolojik tespitlerden sonra kısırlaştırılmış köpeklerin diğerlerine oranla daha fazla yağ ürettiğini, metabolizmalarının daha yavaş çalıştığını keşfettiler. İşte bu yüzden kısır köpeklere diğerlerine oranla daha farklı bir beslenme kürü uygulanması gerekir. Yani yavaş metabolizmalarını hem hızlandıran hem de yağlanma riskine karşı koruyan bir mama.

Pro Plan Kısır köpek mamasının diet formülü ile mamalar düşük yağ oranlarına sahip olur. Böylece her öğünde aynı tokluk hissine karşın eksi değerlerde kalori elde edilir. Ayrıca içeriğinde bulunan yağları enerjiye çeviren L-Carnitine yağ stoklanmasının önüne geçer. Yüksek protein düşük karbonhidrat-nişasta tarifi ile kas yapılanması artırır.

Pro Plan kısırlaştırılmış köpek maması sayesinde dostunuzun yavaşlayan vücudu tekrar eski enerjisine kavuşur. Şişmanlık ve uzun uyku saatleri sona erer ve size artık eskisinden daha uyumlu ve neşe ile eşlik eder.

 

Pro Plan Yavru Köpek Maması

PRO PLAN, Yavru Köpekler İçin yavru köpeklerin bütün ihtiyaçlarına hitap eden gelişimi ve büyümeyi destekleyici mamalar üretir. Yavru köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 2-12 aylık hassas yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Uzman veteriner hekimlerin yıllar süren araştırmaları sonucunda geniş bir besin yelpazesinin harika bir aroma ile lezzetlendirildiği muhteşem bir yavru köpek mamasıdır. PRO PLAN Yavru Köpek maması besin kaynaklarını taze etlerden alır. Kümes hayvanları, somon, ton balığı, kuzu eti, hindi gibi hayvan etlerinin kullanıldığı muhteşem bir protein kaynağıdır. Yüksek oranda Omega 3 içeren eşsiz formüllü bir köpek mamasıdır.

 

Linoleik asit, vitamin A ve çinko elementleri ile deri sağlığını destekler. elastikiyetini korur. Pullanma ve kurumanın önüne geçer. Vitamin E, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini sağlayan esansiyel balık yağları ile   daha parlak ve sağlıklı kürklerin oluşumunu sağlar. Tüm yavru köpek mamalarında anne sütünde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. E, C, selenyum ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar ile immün sistemini geliştirir ve hastalıklara karşı doğal bir koruma sağlar. Ayrıca serbeste radikallerin hücreleri tahrip etmesini engeller.

Pro Plan yavru köpek mamaları yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Bağırsak florası bu besin zincirleri ile diri tutulur ve besinlerin emilim oranı yükseltilir. Ayrıca içeriğinde ki glutamin amino asidi ile bağırsaklarda ki hücreleri besler.

Yavru köpeklerde diş ve kemik gelişimi oldukça büyük önem arz eder. Kalsiyum, fosfor, D vitamini gibi içeriklere en çok yavruların ihtiyacı vardır. Pro Plan yavru köpek mamalarının içeriğinde oldukça yüksek oranda bu elementler doğal besinlerin içeriği ile bulunmaktadır. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yavru köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlamaktadır.

İşte Pro Plan Yavru köpek mamalarının genel olarak özellikleri bunlardır. Bir yavrunun sağlıklı bir yetişkin olabilmesi için bütün bu besin zincirlerine ihtiyacı vardır. Sizde yavru köpeğinizi Pro Plan ile besleyerek onun büyüme evresini sağlıklı olarak geçirmesini sağlayabilir ve güçlü bir yetişkin olmasını sağlayabilirsiniz.

Pro Plan Yaşlı Köpek Maması

Purina Pro Plan yaşlı köpek maması Nestle’nin marka ve gıda tecrübesi ile üretilmiş birinci sınıf optimum besleyici yedi yaşın üzerinde ki köpeklere uygun mamadır. Purina tecrübesinin dayandığı 80 yıllık tecrübe ve uzman veteriner hekimlerin, hayvan bilimcilerin yaşlı köpeklerde gözlemlediği biyolojik ve mental değerlerin besin oranlarına indekslenmesi ile elde edilen bu mamalar ayrıca ırkların besin alışkanlıkları ile de kategorilere ayrılmıştır. Bunca deneyim ile oluşturulan mamalar ise köpeklere yaş çağına veya yaşam şartlarına göre büyük bir metabolik destek verir. İşte bu sayede yaşam standartları yükselir ve bu sayede yaşlı köpeklerin hayatınıza katılış biçimleri olumlu yönde farklılıklar gösterir.

Yaşlı köpekler diğer çağlardan farklı olarak kalsiyum ve protein desteğine daha fazla ihtiyaç duyarlar. Çünkü bedensel yapılanma durmuş ve gerilemeye başlamıştır. Her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyaç duyulur. Pro Plan yaşlı köpeklerin ihtiyacı olan besin değerlerini doğal gıdaların kombinasyonundan elde ederek mamalarının lezzetli tarifine katmıştır. Pro Plan kullanan yaşlı köpekler gözle görülür bir şekilde daha dinç ve güçlü olurlar. Kas ve kemik erimesi problemlerinin önüne geçilir.

Sizde Pro Plan köpek mamasından köpeğinizin ırkına, yaşına, yaşam koşullarına uygun olan mamayı seçerek, dostunuzun yaşam koşullarını iyileştirebilir ve onunla daha güzel vakit geçirebilirsiniz.

Pro Plan Yaşlı Köpek Mamasına Genel Bakış
 • Tam dengeli ve besleyici optimum, yaşlı ırklara özel kuru mamadır.
 • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
 • OptiHealth besin formülü: Uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
 • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
 • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
 • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
 • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
 • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.
 • Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.