sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Acana Mama

Amerika'nın En Büyük Mama Üreticilerinden

Kanadalı mama üreticisi Acana, son yıllarda en çok satan kedi ve köpek mamaları arasında üst sıralara çıkmıştır. Aldığı uluslararası ödüllerin sebebi sadece mamalarının besleyici ve lezzetli olması değildir. Acana mamalarının en önemli özelliği, insanların mutfaklarında, insanlara sağlanan hijyende, insanlara özenilen tariflerle yapılan bir evcil hayvan maması olmasıdır. Bir diğer özelliği ise içeriğinde tamamen yerel Ürünler olmasıdır. Amerikan organik tarımı ve hayvancılığı yapan çiftçilerin ürünleri alınır ve harika, doğal içerikleri ile ancak bir Acana Köpek Maması veya Acana Kedi Maması hazırlanır.

Malzemeler, yerel çiftliklerden, günlük balıkçılardan, serbest dolaşan tavukların bulunduğu çiftliklerden ve bölgesel meyve ve sebzelerin üretildiği yerlerden alınır ve Acana üretim tesislerinde en doğal ve taze hali ile işlemeye alınır. Ortaya çıkan sonuç, tamamen doğal, neredeyse insan tüketimine bile uygun leziz bir mamadır. Mamaların içeriğindeki doğal tarifler, elbetteki güçlü, tam dengeli, sağlıklı, kusursuz çalışan bir sindirim sistemine sahip, güçlü kemikleri olan kedi ve köpeklerin zeminini hazırlar. Yeterli hayvan proteinleri ve geniş bir besin yelpazesine sahiptir.Bu nedenle sentetik katkı maddeleri ile gıda zenginleştirmesi gerekmez. Çünkü doğal vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat içerikleri zaten tam ve dengeli bir mamayı oluşturmak için yeterde artar bile.

Acana gıdaları Kanada'nın vahşi doğasının bütün besinsel zenginliklerini içerir. Özellikle serbest, günlük balıkçılardan sağlanan, pisi balığı, ringa balığı etleri, zengin protein yapısını oluşturur. Sağlıklı bir pet hayvanının, sağlıklı bir beslenme ile var olabileceğini herkes bilir. Acana sağlıklı pet bireyleri yetiştirmek için, asla katkı maddelerine ihtiyaç duymaz. Çünkü Acana mamalar, doğanın bize su duğu bütün doğal, organik nimetlerini kullanarak zaten çok zengin bir besin yelpazesine sahip mamalarını üretir.

Sizde dünyaca ünlü, birçok uluslararası Acana mamalarını tercih ederek, kedinizin veya köpeğinizin, kedinizin çok daha mutlu, harika bir yaşam sürmesini sağlayın.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
L-carnitine ile yağları kas kütlesine çevirir.
Acana uzmanları tarafından hazırlanmış formüller.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.