sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Acana Mama

Amerika'nın En Büyük Mama Üreticilerinden

Acana köpek mamaları, dünya çapında birçok şampiyonlukları olan birinci sınıf bir Amerikan mamasıdır. Kentucky’nin açık arazilerinde yapılan tarım ile elde edilen tahıllar, çiftliklerinde serbest dolaşan kümes hayvanlarından elde edilen etler, Atlantik’in soğuk sularında yakalanan doğal şartlarda yetişmiş balıkların etleri ve tamamen doğal tarım ile üretilen meyveler ile elde edilen bu kusursuz mama öylesine kaliteli gıdalardan üretilmiştir ki neredeyse insan beslenmesine bile uygundur.

Acana mamaların en önemli özelliklerinden biri yüksek oranda et içermesidir. Hatta dünyanın en fazla (%75) et içeren kuru mamalarından biridir. Bu %75’lik kısım ise sadece belirli bir hayvan grubuna ait etler değildir. Örneğin soğuk sularda yakalanmış doğal yüzücü balıklardan elde edilen etlerle omega yağ asitleri elde edilerek cilt ve tüy sağlığı, nemi dengede tutulur. Taze kümes hayvanlarının birinci sınıf protein barındıran etleri ile sağlıklı kas yapılanması sağlanır. Çiftlik ıspanağı ile demir alımı sağlanır. Diğer hububatlar ve etlerden elde edilen kalsiyum, fosfor, D vitamini gibi mineraller ve vitaminler ile kemik sağlığı stabil hale getirilir. Acana köpek mamalarının en önemli özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Taze Etlerden Oluşan Tarifi: Serbest dolaşan çiftlik kümes hayvanları, doğal göller ve denizlerde yakalanmış balıklar, ve doğal ahır kuzularının taze etleri… Birçok doğal protein kaynağını içeren geniş et besini yelpazesi kedilerin doğal diyet ihtiyaçlarına göre mamaya eklenmiştir.

Düşük Karbonhidrat Özelliği ve Hatta Tahılsız Formül:  Karbonhidratlar kan şekeri düzeylerini arttırır, glikoz yüzünden obezite ve diyabete yol açabilir. Acana tahıllı mamada bile türevlerine göre çok daha az tahıl katkısı bulunmaktadır.

Taze Meyve ve Sebzeler: Organik tarlalarda yetişmiş, vitamin ve mineraller açısından zengin, tamamen yerel bölgelerden alımı yapılan taze çekilmiş meyve ve sebzeler ile zengin antioksidan tarifi.

Canlandırıcı Otlar ve Bitkiler ile Geniş Antioksidan Yelpazesi: Bitki kökleri, çeşitli otlar ve metabolizmaya direnç katan çiçekler ile iç organları ve sinir sistemini düzenler Karaciğerde doğal temizlik yaparak vücutta güçlü toksin etkisi yapar.

Acana köpek mamaları mükemmel bir doğallık muhteva eder. Ve bunları doğal tarım ile elde edilen meyveler, bitkiler ve tamamen yerel ahırlarda büyütülmüş çiftlik hayvanlarının kaliteli besin içeriğinden alır. Dünya üzerinde birçok evcil hayvan sahibi Acana mamaları ile dostlarını beslemekte ve yetiştirmektedir. Bu sayede daha az veterinere gitmekte ve daha az evcil hayvan ilaçlarına başvurmaktadırlar.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.

%75' e yakın tamamen doğal et proteini..

Acana uzmanları tarafından hazırlanmış formüller.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.