sadsad x
asdasd

Klinik beslenme araştırmaları ve veteriner önerilerine göre formüle edilmiş Hills Kedi Maması ve çeşitleri listelenmektedir. Kedinizin besin ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamak için tercih edeceğiniz seçkin mamalar arasında yer alan "Hills Kedi Mamaları" kedilerinizin türüne, cinsiyetine, yaşına göre seçeneklere ayrılmaktadır. Kedinize uygun Hills Mamayı  kolayca sipariş edebilirsiniz.

Hills Mama Çeşitleri: Hills Yetişkin Kedi Maması, Hills Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Hills Kedi Maması

Hills Kedi Maması

Hill’s kedi mamaları 80 yıllık Hill’s tecrübesinin ürünleridir. Hills uzmanları uzun yıllar süren tecrübelerini ve deneyimlerini Hills Science Plan Kedi Mamasında birleştirdi ve dünyanın en iyi kedi mamalarından biri çıktı ortaya. Neredeyse bütün dünyada uzman veteriner hekimlerin önerdiği Hills Science Plan, bir mama olmaktan çok daha öte de kedinize yarar sağlar. Öncelikle kedinizin metabolik bütün ihtiyaçlarına göre üretilen mama, aynı zamanda birçok cins ve yaşa göre ayrı kategorilerde üretilir.

Antioksidan kürleri bulunan mamalar kedilerin hücre yapısını serbest radikallerden korumaktadır. L-carnitine ile yağları enerjiye dönüştürülür ve fit bir beden korunmuş olur. Sindirim sistemleri ve üreme organlarının sağlığı için pancar küspesi ve keten tohumu gibi bitkisel içerikler mamada yer almaktadır. Kıkırdaklar ve deniz kabukluları ile kıkırdak sağlığı korunan hayvanınızın aynı zamanda kalsiyum ile kemikleri de sağlamlaşır.

Tüm bunların yanında ırk olarak çok farklı türleri bulunan kedilerin, tüm ırk türlerine göre özel bir Hills Science Plan kedi maması mevcuttur. Bu ırkların yavruluktan yaşlılık dönemine kadar ayrı ayrı kategorilerde özel mamaları da mevcuttur. Aynı zamanda diş temizliği yapan dental mamalar, hassas sindirim sistemine sahip kediler için üretilen mamalar ve sağlıklı ve parlayan kürkler için özel mamalar mevcuttur.

Hills Science Plan Kedi Maması

Hills Science Plan kedi mamaları taze ve birinci sınıf doğal gıdalardan üretilir. Kedinizin Protein ve karbonhidrat ihtiyacını tamamı ile karşılayan porsiyonları vardır. Aynı zamanda mama taneleri kedilerin cins ve yaşlarına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda mama taneleri müthiş lezzetlidir ve kabul oranı çok yüksektir. Çünkü Hills mamaları inanılmaz lezzetli bir içeriğe sahiptir. Lezzet formülleri seksen senelik bir tecrübenin ürünüdür.

Kedilerin kıkırdak, eklem, diş, bağırsak sağlığı ve kürk kalitesini artıran bütün mineral ve vitaminleri içeren Hills mamalar, neredeyse her öğünde bir detoks imkanı sağlamaktadır.

İşte Hills Science Plan kedi mamalarını seçmeniz için size anlatabileceğimiz birkaç detaydan bahsettik. Gerisini siz kendi gözleriniz ile göreceksiniz.  Artık kedinizin hayatı ve enerjisi tamamen değişecek. İşte tüm bu nedenlerden Hills tüm dünyada veteriner hekimlerin en çok tavsiye ettiği ve en çok önerdiği köpek mamasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.