sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Orijen Köpek Maması

Köpekler etobur varlıklardır. Bu yüzden metabolizmaları etçil beslenme ile bütün ihtiyaçlarını sentezler. Onlara bitkisel destek vermek sadece bazı mineral takviyeler arasından işe yarayabilir. Fakat şu bir gerçektir ki, köpekler karbonhidrat ihtiyacını bile neredeyse etten karşılayabilirler. Etobur bedenleri, hayvansal besin içeriklerini çok daha makul bir şekilde ayrıştırır. İşte Orijen Köpek Mamasının farkı buradadır; Orijen mamaları nerdeyse %80 etten oluşur ve bu taze etten oluşan formülü ile köpeklerin tam ve sağlıklı ve dengeli beslenmesine mutlak yardımcı olur.

Etçil köpekler, yüksek oranda et içeren Orijen mamalarını tüketerek, tam ve dengeli sağlıklarına kavuşurlar ve bedenlerini tam kapasite ile kullanabilirler. Çünkü ihtiyaçları olan yüksek miktarda et proteini Orijen mamanın içeriğinde bulunur. Böylelikle kas grupları daha çevik ve güçlü olur ve böylece tam kapasite ile hareket kabiliyetine sahip olurlar. Orijen mamalar sayesinde taze ve köpeklerin sindirimine uygun hale getirilmiş %80 oranında et bulunan tanecikleri tüketen köpekler, diğer karbonhidrat yoğunluğu olan mamalara oranla çok daha güçlü bir besin takviyesi almış olurlar.

ORIJEN mamalar, Kanada’da avlanan ve yetiştirilen köpeğinizi tam olarak beslemek amacıyla besleyici değerlerini  kaybetmeden her gün taze olarak mutfaklarımıza getirilen –serbest dolaşan Cobb tavuğu ve hindi, kuluçka yumurtası ve doğadan yakalanan ringa ve alaska kömür balığından oluşan eşsiz bir içeriğe sahiptir .

Yağsız kas kütlesini desteklemek üzere protein zengini et (% 80) ile dolu ORIJEN’in düşük karbonhidratlı, düşük glisemikli formülü her cinsten ve yaştan köpekte sağlıklı kan şeker seviyelerini ve kondisyonunu destekler.

Kanada’nın en iyi ve en taze içerik malzemelerinden Alberta’daki ödüllü mutfaklarımızda hazırlanan ORIJEN mamaların köpeğinizi mutlu, sağlıklı ve güçlü kılacağı kesindir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.